Arven Güzellik

Deluxe Cilt Bakımı; Her ay her kişinin yaptırması gereken bir bakımdır. Hava kirliliği ve yanlış beslenme ilk olarak cildimizde bozulmalara sebep olur. Bu bozulmaları engellemek yada düzeltmek için; ihtiyacımız olan nem ve vitaminleri cildimize sağlamalıyız. Sadece salonumuza ait olan bu uygulama ile uzun dönem bakım yapılmamış veya başka salonlarda yanlış uygulamalar yapılmış cilter için derinlemesine temizlik yaptığımız, cildinizin tüm ölü hücrelerden arındırıldığı bir bakımdır.

Profesyonel Cilt Bakımı; Eğer cildinizde leke, akne, skar veya gözenek probleminiz var ise problemlerin giderilmesine yönelik yaptığımız bakımlardır. Özel cihaz ve serumların kullanıldığı bakımlarda seans aralıkları ve seans süresi cilt probleminin durumuna göre belirlenir. Paket bakımlarımız ( karbon, östrojen,… vb) profesyonel bakımlarımızdandır.

Hydrabeauty Bakımı; Hydrabeauty daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sprey teknolojisine sahiptir. Bu yöntem cilt temizleme, nemlendirme, antioksidan koruma işlemlerinin birlikte kullanıldığı bir sistemdir.