Sıkılaşma- Pasif Jimnastik: Vücutta aktif olarak çalışan kaslarla birlikte, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlar. Aynı anda vücudun her bölgesine etki eden cihaz; vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur.

Ödem Atma: Vücuda basınçlı bir şekilde masaj yapabilen cihazlar yardımı ile vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlanır, böylece vücutta biriken sıvının atılmasına yardımcı olur. Ödem Atma Programı, çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasına, selülit giderimine, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma da oldukça yardımcı bir yöntemdir.

Selülit Giderimi: Masaj; uzun yıllardır özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Bu uygulama sonrasında kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Masaj; fazla yağların yakılması, cilt sıkılaşması, vücut ağrılarının giderilmesi, cildin esnekliğinin sağlanması, toksin atımı, selülit oluşumunu engelleme ve selüliti azaltma, zihinsel ve bimensal stresi azaltma gibi destekler sağlar.