Cildimiz; vücudumuzun en önemli organlarından biridir. Genelde cildimizi olduğu haliyle kabul ederiz. Sorun da tam bu noktada başlar. Aslında değişik hava şartlarına, yanlış beslenme sonrası karşılaşılan problemlere, cildin fazlasıyla gereksinim duyduğu suyun yeterli içilmemesi gibi olumsuz durumlara dayanabilmesi için cildimizin sürekli bakıma ve ilgiye ihtiyacı vardır.

Cildinizle ilgili rahatsız olduğunuz veya kusurlu gördüğünüz noktalar ile ilgili sadece kendi fikrinizle hareket etmemeniz ve bir profesyonelden yardım almanız cildiniz için yapabileceğiniz en önemli faydadır. Çünkü İdeal cilt sağlığına ulaşmak için, çeşitli cilt tiplerini ve durumlarını anlamak ve hasara neden olabilecek faktörleri bilmek çok önemlidir. Bu noktada Arven Güzellik olarak; sadece sorularınızı cevaplamıyoruz aynı zamanda cildinizin ihtiyacı olan protokolü belirleyip uygun çözüm yolları üretiyoruz. Özellikle salonumuza gelemeyen danışanlarımıza öncelik sağladığımız bu hizmetimizde; Cildinizi periyodik zamanlarda online kontrol ederek sizi de evde cilt bakımı konusunda bilinçlendirmeyi amaç ediniyoruz.

Sizde; cilt sağlığı uzmanınızın olmasını istiyorsanız ; 7-24 online olan hattımızdan uzmanlarımızla ücretsiz iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın; cildinize iyi bakmalısınız, çünkü başka yedeğiniz yok.